Ochutnejte svěží, jemně perlivé víno světle růžové barvy, vyrobené z červených hroznů. Bezalkoholové víno Carl Jung Rosé je ovocné víno s nádechem malin a jahod. Závěr je lehký, dlouhý a jemně perlivý. 

Lehké šumivé osvěžení 

Především v letním období se pořádá mnoho grilovaček, festivalů, oslav a posezení s přáteli, kde rozhodně nesmí lehce šumivé růžové víno chybět! Carl Jung Rosé přináší všechny výhody typického růžového vína. Harmonická kyselinka, jemné třísloviny, ovocný akcent s nádechem malin a jahod. Zároveň je lehký a dlouhý, jemně perlivý na závěr. Co víc si přát? 

  • Země: Německo
  • Výrobce: Carl Jung
  • Obsah alkoholu: 0,5 %
  • Barva: Růžová

Naše hodnocení

89 %

Hodnocení čtenářů

4.2/5 - (5 recenzentů)

Nealkoholické víno pro všechny milovníky růžového

Občas se najdou chvíle, kdy alkohol zkrátka nemůžete, nebo nechcete pít. Zvláště řidiči, nastávající maminky, uživatelé léků, nebo ti, co si hlídají zdravý životní styl, klasické víno pít nemohou. Jak ale udělat to, abyste si s přáteli mohli přiťuknout a užívat si příjemné chvíle se sklenkou svého oblíbeného vína i na oslavách? V takovou chvíli můžete poděkovat Carlu Jungovi Jr., který před více než 100 lety zařídil, že i v těchto situacích si můžete dopřát skleničku dobrého vína.

Mladý Carl Jung během svých experimentů vynalezl přelomovou metodu dealkoholizace vína, která je dnes pečlivě chráněná patentem. Při ní dochází k odpařování alkoholu ve vakuu a to už při teplotě nižší, než 30 °C. Nízká teplota zajistí jednoduché odpaření alkoholu, aniž by víno utrpělo újmu na chuti, barvě, nebo vůni. 

Carl Jung Rose vyniká jemnou chutí

Růžová vína považujeme za ty nejněžnější a skvěle se hodí pro přípitek i pro podávání k oblíbeným lehkým pokrmům. Pokud z nějakého důvodu nemůžete pít konvenční víno, Něžně růžové Carl Jung Rosé vás jistě nadchne. Víno Carl Jung se zařadil na přední příčky ve srovnání nealkoholických vín. Jde o svěží víno s mírně ovocnou chutí a je ideální parťák do horkých dnů. Vychutnáte si ho jen tak nachlazené, nebo jako součást osvěžujícího vinného střiku. Výrobce ho doporučuje servírovat při teplotách mezi 6 a 8 stupni, kdy mu to sluší nejvíc. Tak na zdraví!

Historie značky 

Společnost Carl Jung byla založena v roce 1868 Carlem Jungem a najdeme jej přímo na zámku Boosenburg v městečku Rüdesheim am Rhein. Tento výrobce vín se již více jak jedno století zabývá unikátní výrobou dealkoholizovaných vín. Jedná se o nejmodernější metodu pro výrobu těchto typů vín. Patent na tuto výrobu vznikl v roce 1908 v Německu.

Dealkoholizovaná vína vynikají stejnou chutí, jako normální vína. Ovšem obsahují jen zanedbatelné množství nevázaného alkoholu. Vína Carl Jung vznikají z klasického vína odstraněním alkoholu ve vakuové komoře. Veškeré charakteristické znaky vína zůstávají zachovány. Tyto vína jsou vhodná pro zdravě žijící lidi, kteří milují chuť vína a považují jej za součást přípitku na společenských akcích, ale nemají chuť na alkohol.

Podobné příspěvky